Southeast Regional Committee:

Waterford - West:
Betty Wist

Waterford - East:
Brad Moore

Waterford -Borough:
Karen Molitor

Waterford -Borough:
Marian Burge

LeBoeuf :
Betty Kelley

Summit - 1:
Patricia Pollifrone

Summit - 2: 
Dannette Beebe

Greenfield :
Kevin Bartlett

Greenfield:
Janice Bartlett (Chairwoman)

Northeast Regional Committee: 

North East 1:
Rodney Blystone

North East Borough-1:
Thelma Trippe (Chairwoman)

Lawrence Park-3:
Mark Kiddo

Wesleyville-West:
Linda Neenan

Harborcreek- 1:
Sheila Sterrett (State Committee)

Harborcreek - 3:
Carol Steele

Harborcreek - 3:
Rita Jandt

Harborcreek - 5:
Cathy Beeman

Harborcreek - 5:
Vicky Snyder

Harborcreek - 7: 
Randy Brewer Jr.

West County Regional Committee: 

Girard-South:
Elizabeth Sorrentino (Chairwoman)

Girard – South:
Gene Sorrentino

Girard - North:
Doug Thurston

Conneaut Township:
Dan Tercho

Conneaut Township:
Mike McCabe

Platea Boro:
Bill Kuhn

Platea Boro:
Rose Kuhn

Springfield:
Clayton Schulze

Mid County Regional Committee: 

Fairview - 4:
Tim Ferguson

McKean - East:
Luke Lofgren

McKean - East:
Michele Lofgren

McKean -
West: James Scheuer

McKean - West:
Dick Brozell (Chairman)

McKean Boro:
Don Trask

McKean Boro:
Helen Trask

Edinboro - 1:
Richard Rutkowski

Corry and Union City Regional Committee: 

Corry - 3rd Ward:
Erik Person

Union City Boro - 1:
Bill Hinkle

Millcreek Regional Committee:

Millcreek-1:
Rhonda Crist

Millcreek-1:
Bob Praetzel

Millcreek- 2:
Verel Salmon (County Chairman; Also State committee Chair)

Millcreek - 2:
Sandra Salmon

Millcreek - 3:
Dan Laughlin

Millcreek - 3:
Peggy Laughlin

Millcreek - 5:
John Keller

Millcreek - 5:
Bradley Weislogel

Millcreek - 6:
Robert Yates (Chairman)

Millcreek - 6:
Jeffrey Blystone

Millcreek - 8:
Gil Rocco

Millcreek - 8:
Justin Platz

Millcreek - 13:
Peg Mitchell

Millcreek - 13:
Lou Aliota

Millcreek - 16:
Tom Hutzelman

Millcreek - 16:
Barbara Hutzelman

Millcreek - 19:
Ruth Zeisloft

Millcreek - 19:
Sam Zeisloft

Millcreek - 20:
Rebecca Conley

Millcreek - 20:
Lisa Flagella

Millcreek - 21:
Joe Kujawa

Millcreek - 21:
Kathy Kujawa

Millcreek - 22:
Lori Marzka

Millcreek - 22:
Donnie Hosford

Millcreek - 23:
Eddie Whiteman

Millcreek - 24:
Gary Carver

Millcreek - 24:
Cheryl Carver

East Erie Regional Committee:

Erie 5th Ward 14:
Allan Collum

Erie 5th Ward 14:
Myrilee Collum

Erie 5th: 
Winston Chu (Chairman)

Erie 5th Ward 11:
Michael Sergi, Jr.

Erie 5th Ward 21: 
Paulette Chu

Erie 5th Ward 21: 
Melanie Teetzel

Erie 2nd Ward 1-3:
Karen Kirley (Also State Committee)

West Erie Regional Committee:

Erie 3rd Ward 4:
Dave Rothrock (Chairman)

Erie 3rd Ward 4:
Kathie Rothrock

Erie 4th Ward 1, 5:
Vicki Taylor

Erie 4th Ward 4:
Mary Drapcho

Erie 4th Ward 6:
Phil English (Also State Committee)

Erie 4th Ward 6:
Betsy Deimel

Erie 4th Ward 7:
Okmi Sul

Erie 4th Ward 8:
John Persinger

Erie 4th Ward 9:
Doug Boldt

Erie 6th Ward 1:
Ron Levey

Erie 6th Ward 6:
Bobbie Cullers

Erie 6th Ward 16:
Ann Grunewald (County Vice-Chair; State Committee)